Jak to się zaczęło? Kilka słów o autorce

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia. Uwielbiam podróżować, a kiedy nie podróżuję czytam książki podróżnicze i spotykam się z innymi podróżnikami. Skąd w mojej głowie narodził się pomysł na pisanie bloga o podróżowaniu?

Wszystko zaczęło się w 2008 roku. Moja pierwsza podróż nie należała do udanych, z kilku powodów… Przede wszystkim dlatego, że była pierwsza :). Pierwszy lot samolotem, pierwszy pobyt za granicą… Później było tylko lepiej.

Oto lista miejsc, którego udało mi się do tej pory odwiedzić:

Podróżniczo.pl to nie tylko blog o podróżach. To także recenzje książek podróżniczych, odwiedzonych hoteli, a także porady oraz ciekawostki podróżnicze.

Jeśli podoba Ci się blog i chciałabyś/chciałbyś podzielić się wrażeniami z podróży lub masz jakieś uwagi – podziel się opinią: marta@podrozniczo.pl . Odpowiem na każdego e-maila!

Zapraszam do współpracy!


Wszelkie zdjęcia publikowane na blogu pochodzą z moich prywatnych zbiorów. Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich zdjęć i nie wyrażam zgody na zamieszczanie i kopiowanie ich bez mojej wiedzy i zgody.

Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym. Uwielbia podróżować i planować, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii. Jej podróżniczym marzeniem jest Kuba, Patagonia oraz Japonia. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - w butach biegowych lub na rowerze, a zimą na basenie lub łyżwach.

Postaw mi kawę!

Postaw mi kawę

Zarezerwuj nocleg na Booking.com

Booking.com

O mnie

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia

Podróże w 2024 roku

  • styczeń Alicante i Marrakesz
  • luty – Ustka
  • marzec Teneryfa i Góry Opawskie
  • kwiecień – Tajlandia
  • maj – szlak rowerowy Doliny Baryczy
  • czerwiec – Tatry
  • wrzesień – Czarnogóra

Facebok

Instagram