Spotkanie z pasją: Okiełznana dzikość Australii

Spotkanie z pasją: Okiełznana dzikość Australii

Dnia 17 kwietnia, o godz. 19:00 w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z pasją, podczas którego Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński opowiedzą o Australii.

Ogromne przestrzenie, dzikie krajobrazy, przedziwne zwierzęta, które można spotkać tylko tam, ciekawa kultura, a do tego najbardziej wyluzowani ludzie na świecie! W Australii można poczuć prawdziwą swobodę przemierzając samemu pustynię albo doświadczyć bliskości natury obserwując na wolności wieloryby, wielbłądy, koale, kangury, a nawet dziobaki.

To wszystko powoduje, że Australia robi niesamowite wrażenie już od pierwszego dnia. Co ciekawe, im dłużej się tam przebywa, tym bardziej chce się ją poznać z bliska i okiełznać jej dzikość.

Marta i Łukasz w życiu i w podróżach ciągle szukają okazji do poznania i przeżycia czegoś nowego. Przez 10 lat wspólnych podróży odwiedzili ponad 40 krajów, a ich największa jak dotąd przygoda to 11-miesięczna podróż dookoła świata zorganizowana na własną rękę, którą opisują na blogu www.swiatzbliska.pl. Jednym z etapów tej wyprawy była Australia, którą przez trzy miesiące przemierzali kilkunastoletnim Fordem Falconem.

Spotkanie odbędzie się w Sali Koncertowej Bemowskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Spotkanie z pasją: Okiełznana dzikość Australii

Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym. Uwielbia podróżować i planować, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii. Jej podróżniczym marzeniem jest Kuba, Patagonia oraz Japonia. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - w butach biegowych lub na rowerze, a zimą na basenie lub łyżwach.

Postaw mi kawę!

Postaw mi kawę

Zarezerwuj nocleg na Booking.com

Booking.com

O mnie

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia

Podróże w 2024 roku

  • styczeń Alicante i Marrakesz
  • luty – Ustka
  • marzec Teneryfa i Góry Opawskie
  • kwiecień – Tajlandia
  • maj – szlak rowerowy Doliny Baryczy
  • czerwiec – Tatry
  • wrzesień – Czarnogóra

Facebok

Instagram