Spotkanie Pracowni Podróży: Rumunia

Spotkanie Pracowni Podróży: Rumunia

Dnia 22 kwietnia, o godzinie 18:30 w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie Pracowni Podróży, podczas którego uczestnicy odwiedzą Rumunię.

Krętymi drogami Transylwanii i polnymi ścieżkami udamy się w podróż po Rumunii. Najczęściej usłyszysz tam bune ziła i mulcumesk. To kraj, w którym królują historie o wampirach, ciorba i zmienny krajobraz od gór aż po morze. Swoje fotografie z podróży zaprezentują uczestnicy spotkań Pracowni Podróży.

Osoby zainteresowane prezentacją własnych zdjęć z podróży  po Rumunii prosimy o kontakt: pracowniapodrozy@gmail.com

Inicjatorzy Bemowskiej Pracowni Podróży: Ola i Marek Pyz

Miejsce: Ostatnie piętro Bemowskiego Centrum Kultury, wstęp wolny

Spotkanie Pracowni Podróży: Rumunia

Marta MuszyńskaMarta Muszyńska

Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Kuba, Patagonia oraz Japonia. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - w butach biegowych lub na rowerze, a zimą na basenie lub łyżwach.

Zarezerwuj nocleg na Booking.com

Booking.com

O mnie

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia

Podróże w 2020 roku

Facebok

Instagram