XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

W dniach 28-30 listopada 2013 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56C w Warszawie odbędą się XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw.

Rynek turystyczny w Polsce  stale zmienia się i poszerza o kolejne obszary. Bardzo prężnie rozwija się baza konferencyjno-kongresowa. Co roku w naszym kraju odbywa się wiele tysięcy spotkań branżowych oraz lokalnych i międzynarodowych imprez typu MICE. Polska jest coraz częściej wybieranym kierunkiem turystyki biznesowej. Rozwija się również krajowy rynek spotkań. Poza nowymi hotelami, powstają wielofunkcyjne hale i centra konferencyjno-wystawiennicze, posiadające nowoczesne zaplecza oraz wysokokwalifikowaną kadrę.

Produkty i oferty, które można znaleźć na targach są prezentowane bezpośrednio przez:

oferentów usług turystycznych z różnych stron świata, w tym z Polski – baza noclegowa, przewoźnicy, baza turystyczna (ośrodki narciarskie, aquaparki, parki tematyczne, inne atrakcje turystyczne),

– polskich i zagranicznych touroperatorów,

– narodowe i regionalne organizacje turystyczne,

– powiaty, miasta, województwa i gminy,

turystyczne portale rezerwacyjne,

– towarzystwa ubezpieczeniowe,

– oferentów sieci i programów komputerowych dla hoteli i biur podróży,

– izby i stowarzyszenia branży turystycznej,

wydawnictwa turystyczne.

Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl

Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym. Uwielbia podróżować i planować, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii. Jej podróżniczym marzeniem jest Kuba, Patagonia oraz Japonia. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - w butach biegowych lub na rowerze, a zimą na basenie lub łyżwach.

Postaw mi kawę!

Postaw mi kawę

Zarezerwuj nocleg na Booking.com

Booking.com

O mnie

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia

Podróże w 2024 roku

  • styczeń Alicante i Marrakesz
  • luty – Ustka
  • marzec Teneryfa i Góry Opawskie
  • kwiecień – Tajlandia
  • maj – szlak rowerowy wzdłuż Odry i Nysy
  • czerwiec – Tatry
  • wrzesień – Czarnogóra

Facebok

Instagram