XX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015

XX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Wydarzenia

Wielkimi krokami zbliżają się jubileuszowe XX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. W dniach 17-19 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie zainaugurowany zostanie sezon letni na Mazowszu, a miłośnicy podróży i wszyscy zainteresowani turystyką będą mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które szukają pomysłu na letnie wakacje, weekendowy wyjazd lub chcą poznać ciekawe miejsca, które w nadchodzącym sezonie warto odwiedzić z rodziną, przyjaciółmi, czy w gronie znajomych zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu. Jak mówi Andrzej Kozłowski, wiceprezes firmy MT Targi Polska, organizatora targów, na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. – Zapewnimy taki program, aby każdy, kto odwiedzi Targi Lato, znalazł coś ciekawego dla siebie. Mam również nadzieję, że po raz kolejny wiele osób znajdzie inspiracje na urlop bądź krótkie wypady w Polsce – dodał. Regionem Partnerskim XX Targów Lato jest ponownie Mazowsze.

Oferta wystawców

Targi Lato to wydarzenie, w czasie którego ofertę zaprezentują gminy, powiaty, miasta, regiony, hotele, pensjonaty, uzdrowiska, a także atrakcje turystyczne, szlaki i lokalne stowarzyszenia. Będą także biura podróży, których przedstawiciele będą zachęcać do wycieczek zarówno po Polsce, ale też tych zagranicznych. Dla odwiedzających, którzy lubią samodzielnie zorganizować wakacje, pomocne będzie zapoznanie się z propozycjami wydawnictw turystyczno-podróżniczych, czy ofertą przewoźników.

Muzyka, sport i zabawa

Tradycyjnie już podczas Targów Lato odbywa się wiele atrakcji. Na scenie targowej przewidziane są występy zespołów tanecznych i wokalnych oraz pokazy sportowe. Chętni będą mogli wziąć udział w licznych konkursach na stoiskach wystawców, a na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody.

Na terenie Eventu Rowerowego zorganizowanego na stoisku Green Velo, promującego Wschodni Szlak Rowerowy, odbędą gry i zabawy sportowo-rekreacyjne. Na najmłodszych gości targowych czekać będą atrakcje w „Bajkowym Świecie”. Jak co roku odwiedzający wybiorą Hit Lata, czyli ofertę, która spodoba im się najbardziej spośród prezentowanych podczas tegorocznej edycji targów.

Jednocześnie przeprowadzony zostanie konkurs na najlepsze hasło promujące Targi Lato, a do wygrania będzie pobyt-niespodzianka dla dwóch osób. Równolegle z Targami Lato odbędą się IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. Będzie więc można poznać smak regionalnych przysmaków i trunków z różnych części Polski, a także znaleźć miejsce na wypoczynek blisko natury.

Patronat Honorowy

Patronat Honorowy nad Targami Lato 2015 sprawują: Tomasz Jędrzejczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki; Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego; Rafał Szmytke – Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Paweł Niewiadomski – Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Zasady wstępu

Wstęp na Targi Lato jest bezpłatny.
Godziny otwarcia targów:
piątek 10:00-17:00,
sobota 10:00-18:00,
niedziela 10:00-16:00.

Więcej informacji o targach na stronie www.targilato.pl


Konkurs rozstrzygnięty!

Na targach, na zwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Jedną z nich jest udział w warsztatach organizowanych przez Manufakturę Cukierków. Mam dla Was 10 zaproszeń właśnie na te warsztaty! Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem napisać, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać bon. Na odpowiedzi czekam do 14 kwietnia.

Manufaktura Cukierków na Targach Lato 2015

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.
 • KINGA

  bo uwielbiam słodycze! :D

 • Dorota

  powinnam wygrać, ponieważ do tej pory moja miłość do cukierków była nieodwzajemniona. Czas spędzony razem pomógł by cukierkom lepiej mnie poznać

  • Dziękuję za odpowiedź i proszę o kontakt mailowy :)

 • Dariusz Rzepka

  Cukierki i ja spotykamy się tylko na chwilę. Zawsze wyczekuję kolejnych chwil razem, ale ulotne to chwile, choć słodko mija czas. Może taki własnoręcznie zrobiony cukierek przetrwałby dłużej w moim towarzystwie? chętnie bym się o tym przekonał

  • Proszę o kontakt w celu ustalenia odbioru bonu

 • Małgorzata Gryszel

  Moja córeczka bardzo chciałaby wziąć udział w takich warsztatach,a to dlatego, że cukierki są niejednokrotnie najlepszym przyjacielem 8-letniej dziewczynki.

  • Proszę o kontakt

 • Ewa00

  Ponieważ mam 3 wspaniałe córeczki, które przepadają za słodyczami, a także uwielbiają uczestniczyć w przeróżnych warsztatach. Niestety, w tworzeniu słodkich dzieł sztuki nie miały jeszcze okazji brać udziału, a z pewnością byłaby to dla nich i dla mnie wielka frajda i przyjemność. :)

  • Dziękuję za odpowiedź, proszę o kontakt :)

 • Ewa Świerczewska

  gdybym bon wygrała, to ze szczęścia bym skakała, bo słodkości kocham jeść a nie wiem czy cukierki sama, takie jak w Manufakturze, umiem pleść :)

  • Bardzo dziękuję za odpowiedź i proszę o kontakt mailowy :)

 • Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! Bardzo proszę o kontakt pod mailem marta@podrozniczo.pl w celu ustalenia odbioru bonów! :)

Co warto przeczytać?

 • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA