IV OFF Przegląd Wyprawowy

IV OFF Przegląd Wyprawowy

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Wydarzenia

W dniach 9-10 listopada w Ośrodku Wypoczynkowym „U Kubiców” w Milówku (woj. Śląskie) odbył się IV OFF Przegląd Wyprawowy.

OFF Przegląd Wyprawowy związany jest głównie z ludźmi off-roadu, podróżującymi po świecie swoimi samochodami. Niektórzy wolą dwa kółka, inni dwa kółka i brak silnika… a jeszcze inni po prostu wolą zwiedzać świat na nogach. Nieważne – ziemią, powietrzem czy wodą! Ważne jest tylko jedno – pozytywne nastawienie do świata i przygód.

Impreza ma charakter przyjacielskiego spotkania ludzi związanych z off-roadem oraz podróżami – nie ma mowy o jakiejkolwiek komercjalizacji Przeglądu. Całość imprezy jest organizowana wyłącznie po rzeczywistych kosztach poniesionych przy organizacji (hotel, nocleg, wynajęcie sali, sprzętu oraz wyżywienie). Nie ma żadnych dodatkowych kosztów niespodzianek czy innych kruczków.

Więcej informacji na stronie www.off-przeglad.pl

Tagi: ,

Trackback from your site.

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Co warto przeczytać?

  • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA