9. Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

9. Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Wydarzenia

W Krakowie w dniach 16-18 marca odbędzie się 9. Festiwal Podróżników Trzy Żywioły oraz 3. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata. Impreza, organizowana przez Klub Podróżników Trzy Żywioły, to nie tylko cykl filmów dokumentalnych o podróżach, ale także warsztaty, pokazy slajdów i przede wszystkim spotkania, rozmowy oraz opowieści podróżników z ich wypraw.

A w dniach 20-22 kwietnia Festiwal Filmów Świata odbędzie się w Warszawie! Dzisiaj wygrałam bilety na warszawską edycję, dzięki temu będę mogła więcej napisać o imprezie i podzielić się z Wami tym, co zobaczyłam podczas festiwalu! :)

Tymczasem zachęcam Was do poczytania o festiwalu 3 Żywioły >>

Tagi: , ,

Trackback from your site.

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Co warto przeczytać?

  • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA