Książki na Mikołajki!

Książki od Podrozniczo.pl i wydawnictwa Bezdroża

Z okazji Mikołajek, Podróżniczo.pl oraz Bezdroża ogłaszają konkurs! Nagroda, bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakup publikacji Wydawnictwa Bezdroża, trafi do osoby, która spełni zasady konkursu. Jakie? Sprawdźcie sami!

Aby wziąć udział w konkursie należy być fanem strony Podrozniczo.pl na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowsza książka Moniki Witkowskiej, wydana przez Bezdroża?

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Odpowiedzi przysyłajcie na adres podrozniczka_m@wp.pl do 13 grudnia. Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy 1 osobę, która otrzyma bon o wartości 50 zł do wykorzystania na publikacje dostępne na stronie www.bezdroza.pl.

FB_bezdroza_50zl

Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym. Uwielbia podróżować i planować, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii. Jej podróżniczym marzeniem jest Kuba, Patagonia oraz Japonia. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - w butach biegowych lub na rowerze, a zimą na basenie lub łyżwach.

Postaw mi kawę!

Postaw mi kawę

Zarezerwuj nocleg na Booking.com

Booking.com

O mnie

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia

Podróże w 2023 roku

  • luty – Góry Izerskie
  • marzec/kwiecieńWietnam
  • maj Tatry
  • czerwiecBaden bei Wien
  • czerwiec – Główny Szlak Beskidzki
  • sierpień – Tour de Mount Blanc

Facebok

Instagram