Jak przygotować się do lotu? Infografika

Jak przygotować się do lotu?

Lot jest jednym z ważniejszych elementów podróży. Szczególnie na długich trasach znaczenie ma, aby przebiegł wygodnie i przyjemnie. Nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza, gdy wybieramy tanie linie lotnicze, które mają ograniczone miejsce na nogi lub nie oferują bezpłatnej przekąski ani ciepłego posiłku na pokładzie. Centerfly.pl sprawdziło, jak przygotować się do lotu i przygotowało ciekawą infografikę, którą znajdziecie poniżej:

Infografika Centerfly - Jak przygotować się do lotu

Marta MuszyńskaMarta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem są Malediwy, Kuba i Ameryka Południowa. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Zarezerwuj nocleg na Booking.com

Booking.com

O mnie

Nazywam się Marta i jestem autorką tego bloga. Miło mi, że tu jesteś :). Kilka słów o mnie… jestem podróżniczką z zamiłowania oraz „turystką” i redaktorką z wykształcenia

Podróże w 2019 roku

Facebok

Instagram