XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014

XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014 + Konkurs

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Wydarzenia

Wielkimi krokami zbliżają się XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, które odbędą się w dniach 27-29 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży z Polski i zagranicy oraz do osób interesujących się turystyką  i lubiących podróże. Pierwszy dzień przeznaczony jest dla biznesowych odwiedzających, a kolejne dwa dni otwarte będą dla szerokiej publiczności.

Udaj się w 3-dniową podróż, ponieważ tylko na targach:
– Tysiące ofert z całego świata
– Pokazy narodowych tańców, degustacje lokalnych przysmaków, rękodzieło
– Event Zimowy, w którym będzie można zapoznać się z ofertą ośrodków narciarskich, a także spróbować potraw zimowych w kuchni narciarzy
– Event Golfowy z udziałem gwiazd
– Ekspozycje z zabytkowymi tramwajami warszawskimi oraz kultowymi taksówkami – Fiat 125p
– Mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami

Rejestracja online

Organizator targów, firma MT Targi Polska, zachęca branżowych odwiedzających do skorzystania z rejestracji internetowej. Jej wcześniejsze dokonanie nie tylko znacznie skróci czas wejścia do hal targowych, ale przede wszystkim zwalnia z opłaty za bilet wstępu. Rejestracja będzie czynna do 25 listopada. Po tym terminie będzie można wypełnić formularze na miejscu.

Sektory targowe

Targi TT Warsaw gromadzą wystawców z Polski i ze świata, a wśród nich m.in. przedstawicieli państw, regionów, miast, atrakcji turystycznych, biur podróży. Sprawdzona formuła targów obejmie również turystykę kongresową. Przedstawiona będzie oferta wystawców, przewidziane są też merytoryczne dyskusje i prezentacje.

Podczas targów, po raz drugi odbędzie się konkurs współorganizowany z Polską Organizacją Turystyczną pt. „Nowe technologie w turystyce – 2 Tech.Travel Award”, którego misją jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla turystyki. Do 30 września można jeszcze zgłaszać konkursowe produkty. W programie TT Warsaw przewidziane są konferencje prasowe państw oraz spotkania z firmami z sektora turystycznego. Podczas workshopów przedstawiciele polskich biur będą mogli z kolei nawiązać kontakty biznesowe z zagranicznymi przedsiębiorcami.

Trwają także prace nad programem Eventu Zimowego i Eventu Golfowego. Poza promocją miejsc związanych ze sportami zimowymi i uprawianiem golfa, będzie można wziąć udział  w konkursach, wygrać atrakcyjne nagrody i spotkać znanych amatorów tych dziedzin.

Kraj partnerski i patronaty

Krajem partnerskim Targów TT Warsaw 2014 jest Egipt, który na swoim stoisku zorganizuje liczne atrakcje promujące ten kraj. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się pod Honorowym Patronatem Cezarego Grabarczyka, Wicemarszałka Sejmu RP; Andrzeja Biernata, Ministra Sportu i Turystyki; Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy oraz Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji o targach oraz formularze rejestracyjne znajdują się na www.ttwarsaw.pl.


KONKURS

A dla chętnych mam do rozdania podwójne zaproszenia na Targi Turystyczne TT Warsaw. W komentarzu pod wpisem wystarczy krótko napisać, dlaczego chciałbyś dostać zaproszenie na targi. Spośród wszystkich wybiorę 5 najciekawszych :). Konkurs rozstrzygnięty!

XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.
 • Czy zaproszenia są jedno, dwu osobowe ?

 • Kasia

  Chciałabym dostać zaproszenie, ponieważ zależy mi na udziale w Targach :) Każdą złotówkę wrzucam do skarbony na kolejny wyjazd i już w grudniu ruszamy do Belgii :) Obiecuję, że nagrodą się podzielę i zabiorę mojego chłopaka, który wciąż wspomina nasze ostatnie podróże :) W zamian proponuję pocztówkę z Belgii :)) hehe w ramach rewanżu ;)

  • Kasia, poproszę o dane (imię i nazwisko). Otrzymujesz zaproszenie na targi :) Dane możesz podesłać na adres podrozniczka_m@wp.pl . Zaproszenia będą czekały na recepcji przed targami.

 • Gosia Gomolka

  Witam, akurat miałam w planach pojechać na te targi, więc przyda mi się podwójne zaproszenie. Miałam okazję być kiedyś jako biznesowy odwiedzający na dosłownie kilka chwil. Tym razem mam zamiar poszaleć 2 dni jako gość, posłuchać opowieści na żywo, poznać interesujących ludzi, podróżników, posmakować specjałów…jednym słowem zobaczyć co w trawie piszczy :) Pozdrawiam!

  • Gosia, zapraszam po odbiór zaproszeń do recepcji targów, w dniu targów :)

 • Grzegorz

  Te targi są dla mnie inspiracją na kolejne wyjazdy. Poza tym zbieram mapki. Czy mogę dostać jeszcze zaproszenie?

  • Grzegorz, poproszę o dane (imię i nazwisko). Otrzymujesz zaproszenie na targi :) Dane możesz podesłać na adres podrozniczka_m@wp.pl . Zaproszenia będą czekały na recepcji przed targami.

 • Karina Nowacka

  Bardzo chciałabym wziąć udział w targach, bo takie imprezy to dla mnie doskonałe źródło inspiracji! Ponadto kontakt ze wszystkim, co wiąże się z podróżami, ułatwia mi przetrwać czas pomiędzy jednym a drugim wyjazdem

  • Karina, zapraszam po odbiór zaproszeń do recepcji targów, w dniu targów :)

   • Karina Nowacka

    Wspaniale!!! Dziękuję pięknie, Marta :-)))

 • Edyta

  A ja dlatego chciałabym być na targach, bo jakoś muszę przetrwać czas do wyjazdu, a ciekawe słoneczne kierunki na pewno ułatwią mi oczekiwanie na upragniony wyjazd :)

Co warto przeczytać?

 • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA