Spotkanie z pasją: Okiełznana dzikość Australii

Spotkanie z pasją: Okiełznana dzikość Australii

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Wydarzenia

Dnia 17 kwietnia, o godz. 19:00 w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z pasją, podczas którego Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński opowiedzą o Australii.

Ogromne przestrzenie, dzikie krajobrazy, przedziwne zwierzęta, które można spotkać tylko tam, ciekawa kultura, a do tego najbardziej wyluzowani ludzie na świecie! W Australii można poczuć prawdziwą swobodę przemierzając samemu pustynię albo doświadczyć bliskości natury obserwując na wolności wieloryby, wielbłądy, koale, kangury, a nawet dziobaki.

To wszystko powoduje, że Australia robi niesamowite wrażenie już od pierwszego dnia. Co ciekawe, im dłużej się tam przebywa, tym bardziej chce się ją poznać z bliska i okiełznać jej dzikość.

Marta i Łukasz w życiu i w podróżach ciągle szukają okazji do poznania i przeżycia czegoś nowego. Przez 10 lat wspólnych podróży odwiedzili ponad 40 krajów, a ich największa jak dotąd przygoda to 11-miesięczna podróż dookoła świata zorganizowana na własną rękę, którą opisują na blogu www.swiatzbliska.pl. Jednym z etapów tej wyprawy była Australia, którą przez trzy miesiące przemierzali kilkunastoletnim Fordem Falconem.

Spotkanie odbędzie się w Sali Koncertowej Bemowskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Spotkanie z pasją: Okiełznana dzikość Australii

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Co warto przeczytać?

  • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA