Noworoczne postanowienia podróżnicze (+KONKURS)

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Konkursy

Początek Nowego Roku jest okresem poszukiwania nowych wyzwań oraz planowania kolejnych aktywności, w tym podróżniczych.

Poszukujących inspiracji zapraszam do Travel Channel. Coś dla siebie znajdą tu zarówno wielbiciele wojaży z plecakiem po ciekawych zakątkach globu („Obieżyświat”), wycieczek motocyklem („Najwspanialsze trasy motocyklowe świata”), sportów ekstremalnych („Nieziemskie przejażdżki”, „W głębinach oceanu”, „Człowiek kontra świat”),  jak i wyjazdów w ekskluzywne miejsca („Luksus bez tajemnic”).  Tym, którzy w czasie podróży kochają odkrywać nowe smaki polecam programy „Afrykańska kuchnia Rezy” oraz „Dziwaczne potrawy Ameryki”.

A jakie są Wasze plany podróżnicze na najbliższy rok? Który z programów Travel Channel mógłby zainspirować Was do odbycia swojej podróży marzeń? Odpowiedzi przysyłajcie na adres podrozniczka_m@wp.pl do 10 stycznia 2014r.

Najciekawsze wypowiedzi nagrodzę wodoodpornymi plecakami, apteczkami podróżnymi oraz saszetkami na rękę (5 zestawów), ufundowanymi przez Travel Channel.

A oto laureaci konkursu:

– Ola C.

– Grzegorz P.

– Tomasz T.

– Katarzyna K.

– Piotr K.

Gratulacje!

zestaw_nagrod

Tagi: , , ,

Trackback from your site.

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Co warto przeczytać?

  • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA