Książki od Podrozniczo.pl i wydawnictwa Bezdroża

Książki na Mikołajki!

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Konkursy

Z okazji Mikołajek, Podróżniczo.pl oraz Bezdroża ogłaszają konkurs! Nagroda, bon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakup publikacji Wydawnictwa Bezdroża, trafi do osoby, która spełni zasady konkursu. Jakie? Sprawdźcie sami!

Aby wziąć udział w konkursie należy być fanem strony Podrozniczo.pl na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowsza książka Moniki Witkowskiej, wydana przez Bezdroża?

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Odpowiedzi przysyłajcie na adres podrozniczka_m@wp.pl do 13 grudnia. Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy 1 osobę, która otrzyma bon o wartości 50 zł do wykorzystania na publikacje dostępne na stronie www.bezdroza.pl.

FB_bezdroza_50zl

Tagi: , ,

Trackback from your site.

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Co warto przeczytać?

  • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA