5. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

5. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

Opublikowane przez Marta Muszyńska, , w Wydarzenia

W dniach 15-17 listopada 2013 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie (Okrzei 7) odbędzie się 5. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy.

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy to największa impreza festiwalowa o tematyce podróżniczej w województwie podkarpackim, odbywająca się nieprzerwanie od 2009 roku. Od samego początku wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, dla których chęć poznawanie świata i odkrywania nowych ludzi jest czymś więcej niż tylko kolejnym sposobem spędzania wolnego czasu.

W tym roku Rzeszów odwiedzą m.in. Darek Załuski, Monika Witkowska, Mietek „Hajer” Bieniek czy Robb Maciąg oraz Goście Specjalni tegorocznej edycji – LosWiaheros czyli Alicja Rapsiewiczi i Andrzej Budnik, wracający po ponad 4-letniej podróży po świecie!

Ramowy plan imprezy przedstawia się następująco:

piątek (15.11.):

9:00-14:00 Bezpłatne pokazy dla szkół – dwa bloki szkolne (WSIZ, ul Sucharskiego)

16:00 – Projekcja filmu HOME S.O.S Ziemia – (wstęp wolny)

18:30 – Wieczór górski z Darkiem Załuskiem (WDK, ul Okrzei 7)

sobota (16.11):

Start ok. 15 i jedziemy do 21:00!

Wieczorem – spotkanie towarzyskie

niedziela (17.11):

Start ok. 15 i kolejna porcja nietuzinkowych pokazów zaproszonych Gości.

Więcej informacji na stronie www.kalejdoskoppodrozniczy.pl

Tagi: ,

Trackback from your site.

Marta Muszyńska

Marta Muszyńska

Blogerka, miłośniczka marketingu internetowego. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa Internetowego. Uwielbia podróżować i planować wyjazdy, chociaż pakowanie nie jest jej mocną stroną. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a jej podróżniczym marzeniem jest Zanzibar. Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem zielonej herbaty i książką. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas - na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

Co warto przeczytać?

  • Wyklęte imperium. Irańskie opowieści - ALEKSANDRA LISEWSKA